Jak nakupovat

Jak nakupovat v eshopu Plantica

Vážení zákazníci,

Prosím, věnujte pozornost následujícímu textu. Uvádíme zde základní důležité informace, které se týkají zboží a jeho dodání.

Sortiment

V našem e-shopu nabízíme pouze zboží, které je tzv. „na skladě “. Jestliže je položka vyprodána, zboží je automaticky z nabídky staženo. Nabídka tedy není trvalá a mění se prakticky každý den (využijte službu Buďte INformováni v levém sloupci stránek). Jednotlivé druhy rostlin a zboží nezaměňujeme a nenahrazujeme. V případě vyskytnutí se jakýchkoli problémů zákazníka kontaktujeme na základě jím poskytnutých údajů.

Sortiment v e-shopu je sestavován podle toho, co považujeme pro zákazníka za nejatraktivnější. Naše nabídka v našich obchodech je podstatně širší. Máte-li zájem o něco konkrétního, zkuste se zeptat…

Dodání

Na dobírku

Objednávky vyřizujeme na dobírku prostřednictvím expresního přepravního systému FOFR. Nejpozdější termín odeslání rostlin v týdnu je středa. V případě ostatního zboží nebo po domluvě se zákazníkem, je možný i jiný termín odeslání. Celková cena za balení, expedici a přepravu je stanovena paušálně za jakoukoli objednávku na 150 Kč včetně DPH. V případě odeslání objednávky na Slovensko je cena 350 Kč. Tyto částky budou připočteny k dobírce.

Informace o průběhu vyřizování objednávky můžete získat přihlášením do zákaznického účtu (po přihlášení v podmenu uživatele Moje objednávky) na adrese e-shopu http://www.plantica.cz/eshop/, nebo na telefoním čísle 565 55 66 01 od 8.00 do 16.00 hod.

Osobní odběr

Chcete si nejdříve prohlédnout dodávané rostliny a zboží? Chcete ušetřit 150 Kč za poštovné? Máte možnost se dostavit pro zboží do některé z našich prodejen? Rádi Vám tam objednané zboží dopravíme. V nákupním košíku zvolte osobní odběr s uvedenou lokací prodejny.

Klimatické podmínky při zasílání

Vzhledem k možnosti osobního odběru na našich prodejnách je nabídka rostlin v e-shopu celoroční.

Rozesílání rostlin provádíme nejen na základě aktuální klimatické situace ale i vzhledem k povaze zasílaného zboží. Jestliže vyhodnotíme klimatickou situaci jako nebezpečnou pro zaslání zboží a mohlo by dojít k jeho poškození, budeme Vás kontaktovat. Prosím, zvažte nejprve sami, zda je odeslání reálné.


Ceny zboží jsou uvedeny včetně aktuálního DPH.

Veškeré objednávky přijaté prostřednictvím výše zmíněného internetového obchodu jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že je seznámen s obchodními a dodacími podmínkami (viz informace na této stránce) a souhlasí s nimi.

Provozovatel e-shopu

Provozovatelem internetového obchodu http://www.plantica.cz/eshop/ je Rh plant s.r.o., IČO: 26021846, DIČ: CZ 26021846, se sídlem 394 51 Kaliště 100.

Reklamace

V případě dotazu nebo reklamace, které se vztahuje k dodanému zboží na dobírku nás kontaktujte na e-mailové adrese plantica@plantica.cz nebo na telefonu 565 556 601.

Vzhledem k šíři sortimentu bude každá reklamace řešena se zákazníkem individuálně. Nezasílejte nám, prosím, zásilky s reklamovaným zbožím bez předchozí vzájemné komunikace.

Osobní odběr na prodejně je organizován a chápán ve smyslu standartního prodeje, tyto reklamace budou řešeny způsobem jako při běžném prodeji zboží.

Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).