Wrightia antidysenterica"snowflake" - Holarrhena pubescens

Wrightia antidysenterica"snowflake" - Holarrhena pubescens

Wrightia antidysenterica "snowflake" - holarrhena pubescensumístění přenosná rostlina vhodná do vytápěných zimních zahrad. Snese plné slunce nebo rozptýlené světlo, ve stínu málo kvete. Teplota v zimě od 10-15c.péče zálivka běžná. Půda na pokojové rostliny, vhodná je drenáž. Hnojit jednou za 2 týdny během vegetace hnojivem na pokojové kvetoucí. Na jaře zkrátit podle potřeby. Ostatní kvete po celé léto, nové výhonky mají čokoládově hnědou barvu. Původem je ze srí lanky, kde ji používají pro její léčivé schopnosti. V prodeji od roku 2010 v odrůdě "snowflake".

Katalogové číslo:
  • Wrightia antidysenterica "snowflake" - Holarrhena pubescens
  • Wrightia antidysenterica "snowflake" - Holarrhena pubescens

Umístění

přenosná rostlina vhodná do vytápěných zimních zahrad. Snese plné slunce nebo rozptýlené světlo, ve stínu málo kvete. Teplota v zimě od 10-15C.

Péče

zálivka běžná. Půda na pokojové rostliny, vhodná je drenáž. Hnojit jednou za 2 týdny během vegetace hnojivem na pokojové kvetoucí. Na jaře zkrátit podle potřeby.

Ostatní

kvete po celé léto, nové výhonky mají čokoládově hnědou barvu. Původem je ze Srí Lanky, kde ji používají pro její léčivé schopnosti. V prodeji od roku 2010 v odrůdě "Snowflake".