Nízkonákladové květiny - NN

nízkonákladové květiny,domácí dekorace

Nízkonákladové květiny NN

   Nabízíme čerstvé řezané květiny v základním balení 5 až 15 ks, které jsou prodejné pouze v tomto základním balení . Do kytic se nevyvazují a ani jinak se s nimi nepracuje.

   Nejen díky některým výhodným nákupům přímo na burze a u zahraničních pěstitelů je prodejní cena těchto svazků hluboko pod běžnou prodejní cenou. Právě pod názvem nízkonákladové -NN se skrývá maximální možné snížení všech nákladových položek včetně nižší ziskovosti při konečném prodeji.

   Tento typ prodeje je výhodný pro zákazníka a umožňuje mu pořídit kvalitní a dostupné květiny určené převážně k domácí dekoraci a domácímu aranžování.

   Ve stálé nabídce figuruje především chryzantéma (5ks),dendrobium fialové (5ks s listem) a  růže velkokvětá do délky 60 cm (10 ks). Mezi sezóně oblíbenými jsou především tulipány (10ks), mini gerbery (10 a 20ks),narcis (10 ks), hippeastrum (3ks s listem) a lilie královské (3-5 stvolů). V závislosti na ceně na trhu se objevují karafiáty a minikarafiáty (10 ks), hyacinty ,alstroemérie a jiné. 

   Je nutné připomenout, že u nás prodávané  NN květiny  mají ve většině případů nesrovnatelnou šíři sortimentu a kvalitu, oproti běžné nabídce marketových květin.

  • NN květiny Humpolec