Pokojové rostliny

pokojové rostliny

Pokojové rostliny

Pokojové rostliny považujeme za jeden z našich nejdůležitějších prodejních artiklů. Způsob jejich prodeje se v každém našem obchodě liší. Od standartní nabídky v Táboře až po velký prodejní skleník pokojovek v Humpolci.

Již před lety jsme vytvořili počítačovou databázi návodů na pěstování pokojových rostlin. Při nákupu dostanete návod ke každé rostlině zdarma. V současnosti jsme aktualizovanou databázi umístili na naše webové stránky. Obsahuje více než 400 návodů na pěstování pokojových a přenosných rostlin. K velké většině jsme doplnili vlastní fotografie. Stále aktualizujeme. Vyzkoušejte !!!

Naše zdroje pokojových rostlin máme převážně v Holadsku na burze a u konkrétních pěstitelů.

Abychom oslovili český, pomalu se rozvíjející trh specializovanějších pěstitelů a fanoušků novinek, vybudovali jsme systém skleníků, který umožňuje udržovat v prodeji jak klasickou  nabídku, tak i mimořádnější sortiment.

V roce 2010 zprovozníme na našem webu základní e-shop, kde bychom rádi nabídli některé, dle našeho názoru, zajímavé rostliny. Chceli -li být informováni o postupně přicházejících položkách, můžete si zaregistrovat Váš e-mail vlevo Buďte INformováni, případně si čas od času prohlédnout NOVINKY &  ZAJÍMAVOSTI v horním menu.

Pokojové květiny můžete příno zakoupit také v našem internetovém obchodě.