Venkovní rostliny

venkovní rostliny

Venkovní rostliny

      Prodej venkovních rostlin  je soustředěn především v prodejních venkovních zahradách v Pelhřimově a Humpolci. Zde jsou v nabídce zahradní rostliny zhruba od konce března (v závislosti na klimatických podmínkách Vysočiny) do konce října. Během zimy jsou zahrady uzavřeny a prodej těchto rostlin je minimalizován. V ostatních obchodech se většina venkovních rostlin prodává pouze v omezeném množství a po omezenou dobu.

   Důraz je kladen na jarní období, kdy se ve venkovních prostorách nabízejí i rostliny letniček a balkónových květin. Široký sortiment je každoročně v přenosných rostlinách, kde nabízíme nejnovější spektrum  odrůd. Mnohé z nich máme vyzkoušené v našich klimatických podmínkách ( USDA zóna 5a až 6a) včetně přezimování. Tyto zkušenosti jsou uvedené v našich návodech na pěstování.

   V roce 2010 bychom si přáli představit mnohé novinky také v našem nově otevřeném e-shopu. Chceli -li být informováni o postupně přicházejících položkách, můžete si zaregistrovat Váš e-mail vlevo Buďte INformováni, případně si čas od času prohlédnout  NOVINKY &  ZAJÍMAVOSTI  v horním menu.

Venkovní květiny můžete také zakopit v našem eshopu.